Eesti üliõpilaste ja Tartumaa koolinoorte MV lamades surumises 7.11.2020 TÜ Spordihoones – registreeritud võistlejad

Registreeritud võistlejad (57)

Naised (17)

Kaaluklass Nimi Kool S.a. / vanuseklass
 – 52 kg (2) Amanda Margaret Treier TTG 2002 / Noor
  Katriin Sildnik Elva Gümnaasium 2004 / Noor
– 57 kg (3) Kadi Kertu Elias Rõngu Keskkool 2002 / Noor
  Mariette Pennar Elva Gümnaasium 2004 / Noor
  Kertu Kurvits SK Jõusport 2000 / Juunior
– 63 kg (6) Janeli Aan Elva Gümnaasium 2005 / Noor
  Paula Põldoja KJPG 2002 / Noor
  Karoliine Holter  1996
  Agata Tarraste SKA 1998
  Ornella Mundi 2000 / Juunior
  Johanna Maria Ojap 1999 / Juunior
+63 kg (6) Eliise Mikomägi HTG 2003 / Noor
  Marelin Jüriado Rõngu Keskkool 2006 / Noor
  Ana-Lina Perk SK Jõusport 2001 / Juunior
  Erika Helmelaid 2000 / Juunior
  Christin Pootsmaa EBS 1999
  Helena Veelmaa SKA 1995

 

Mehed (40)

Kaaluklass Nimi Kool S.a. / vanuseklass
-59 kg (1)  Sander Aan Elva Gümnaasium 2007 / Noor
-66 kg (4) Roderik Sulg TKHK 2003 / Noor
   Martin Grigorovitš  TTG 2003 / Noor
  Rando Lepotalo Rõngu Keskkool 2005 / Noor
   Sten Murdsalu Iisaku Gümnaasium / v.a. 2002
  – 74 kg (5)  Mattias Allpere TalTech 2000
  Danil Pavljutsenko Vo Gu 1978
  Rait Kivi SKA 1997
  Hannes Haav SKA 1989
  Andres Oja 1986
– 83 kg (13) Henri Rüga Elva Gümnaasium 2002 / Noor
  Martin Karzubov TKHK 2002 / Noor
  Maximilan Sokolov Nõo Reaalgümnaasium 2003 / Noor
  Kaspar Veere Nõo Reaalgümnaasium 2004 / Noor
  Argo Küüts TKHK 2002 / Noor
  Peeter Luga SKA 2001
  Michael Sander EBS 1997
  Kristo Erte TTÜ 1998
  Jaanus Kääp Taltech 1988
  Artti Raasuke 1998 / Juunior
  Levo Kirn 1982
  Andri Kivimurd Tartu 1998 / Juunior
  Venno Uffert ELA 2000 / Juunior
 – 93 kg (9) Kaimar Kalnitski Rõngu Keskkool 2005 / Noor
  Mikk Lehtoja Ülenurme Gümnaasium 2003 / Noor
  Markus Lodi TTG 2002 / Noor
  Karl Martin Raid Nõo Reaalgümnaasium 2004 / Noor
  Mark Kihu 2000 / Juunior
  Tambet Järve 2000 / Juunior
  Tarmo Pilt 1989
  Martin Vool Taltech Tartu Kolledz 1998 / Juunior
  Allan Rasva SKA 1996
-105 kg (6) Patrick Lomp 1988 / Juunior
  Kaarel Kõnd EMÜ 2000/ Juunior
  Georg Kahest Taltech 1988
  Agris Reppo Taltech Tartu Kolledz 1996
  Mihkel Ruut 1999
  Lauri Palumets 1982
+105 kg (2) Rainer Raiend TKHK 1998 / Juunior
  Tanel Saimre TKHK 2001 / Juunior