Eesti MV klassikalises jõutõstmises TARTUS 23.-24.10.2020 – registreeritud võistlejad

post-img

Registreeritud võistlejad (77)

Naised (29)

Kaaluklass Nimi  / sünniaasta Klubi / asutus
 – 52 kg (3) Gerlyn Mäepea / 93 Sparta SK
  Amanda Margaret Treier / 02 TÜASK
  Marju Vaagen / 72 TÜASK
– 57 kg (6) Kadi Kertu Elias / 02 SK Jõusport
  Kaisa Laurand / 84 Risti
  Krete Junson / 95 TÜASK
  Liisa Peri / 95 Sparta SK
  Elisabeth Suits / 99 Sparta SK
  Marika Silm / 87 Võru
 – 63 kg (7) Janeli Aan / 05 SK Jõusport
  Liia Nilp / 79 SK Jõusport
  Karoliine Holter / 96 TÜASK
  Reelika Rüütel / 96 Reval – Sport
  Katri Karindi / 96 Reval – Sport
  Hedi Haug / 85 Reval – Sport
  Ornella Mundi / 00 Merisalu SK
  – 72 kg (8) Anni Kurik / 92  SKA
  Karmen Kaljula / 94 Sparta SK
  Lisette Jänes / 97 Sparta SK
  Mirjam Reino / 99 TÜASK
  Kaire Elias / 75 SK Jõusport
  Natalja Trapseznikova / 86 Reval – Sport
  Aljona Perk / 74 SK Jõusport
  Eliise Mikomägi / 03 TÜASK
 – 84 kg (4) Anna Karolin / 87 Sparta SK
  Marit Juurma / 87 Sparta SK
  Maarja Öpik / 72 TÜASK
  Helena Veelmaa / 95 SKA
+ 84 kg (1) Ana-Lina Perk / 01 SK Jõusport

 

MEHED (48)

Kaaluklass NIMI Klubi / asutus
– 59 kg (2) Sander Aan / 07 SK Jõusport
  Risto Popa / 79 Rakvere
– 74 kg (6) Jaanus Kääp / 88 Tallinn
  Karl Michael Valk / 94 Reval – Sport
  Dominic Taal / 02 Sparta SK
  Andres Oja / 86 TÜASK
  Vladimir Ossipov / 72 Sparta SK
  Germo Pikani-Vanatua / 02 Märjamaa SK
 – 83 kg (6) Henri Rüga / 02 SK Jõusport
  Harri Olak / 92 TÜASK
  Marko Loogna / 91 Sparta SK
  Karli Väljar / 96 Sparta SK
  Roland Desjatski / 88 Võru
  Ringo Vainlo / 95 SK Saarde
– 93 kg (12) Üllar Raidla / 87 Tartu
  Algar Urm / 95 Kambja
  Mark Kihu / 00 TÜASK
  Mihkel Ruut / 99 TÜASK
  Siim Sammalkivi / 87 TÜASK
  Kristo Ader / 96 Sparta SK
  Valter Tamberg / 92 Sparta SK
  Rande Kirmi / 98 Reval – Sport
  Sten Rüütel / 00 Reval – Sport
  Karel Tiigemäe / 92 SpartaSK
  Assar Tallo / 70 SK Saarde
  Ardo Õiglane / 93 Tallinn
 – 105 kg (7) Jürgen Joonas Sarapuu / 02 Sparta SK
  Alex-Edward Raus / 92 TÜASK
  Siim Salin / 95 Sparta SK
  Argo Erit / 86 Sparta SK
  Margus Silbaum / 76 Sparta SK
  Erkki Hirsnik / 82 TÜASK
  Kaarel Kõnd / 00 EMÜ
– 120 kg (7) Mihkel Raadik / 91  Mulgi vald
  Rainer Raiend / 98 TÜASK
  Juhani Kottalainen / 87 Türi
  Marek Vähi / 76 Sparta SK
  Kristen Sala / 95 Sparta SK
  Kevin Martihhin / 93 TÜASK
  Tõnis Holmberg / 95 Sparta SK
+120 kg (8) Martin Kask / 87  Rapla
  Siim Rast / 88 Reval – Sport
  Martin Vahtramäe / 93 Reval – Sport
  Henry Piralli / 92 Reval – Sport
  Gert Koovit / 73 Reval – Sport
  Tarmo Pärna / 78 Reval – Sport
  Günter Koovit / 76 SK Saarde
  Kristjan Puusepp / 93 SK Saarde

 

VÕISTKONNAD

NAISED (5): Sparta SK 1, Sparta SK 2, TÜASK, Reval SK, SK Jõusport

MEHED (4): Sparta 1, Sparta 2, TÜASK, Reval SK