Eesti MV klassikalises jõutõstmises 26.-27.10.2019 – registreeritud võistlejad

post-img

Registreeritud võistlejad (97)

Naised (19)

Kaaluklass Nimi Klubi / asutus Vanuseklass / S.a.
 – 52 kg (3) Gerlin Mäepea Sparta SK Avatud / 1993
  Liisa Peri Sparta SK Avatud / 1994
  Marju Vaagen TÜASK M 1 / 1972
– 57 kg (2) Kadi Kertu Elias SK Jõusport Noor / 2002
  Kaisa Laurand Risti Avatud / 1984
  Anne Laidla TÜASK Avatud / 1993
 – 63 kg (5) Janeli Aan SK Jõusport Noor / 2005
  Karoliine Holter Tartu Juunior / 1996
  Reelika Rüütel Reval Juunior / 1996
  Katri Karindi Reval Juunior / 1996
  Hedi Haug Reval Avatud / 1985
 – 72 kg (3) Helena Veelmaa  SKA Avatud / 1995
  Ingrid Ruus Sparta SK Avatud / 1980
  Karmen Kaljula Sparta SK Avatud / 1994
– 84 kg (5) Eliise Mikomägi TÜASK Noor / 2003
  Mirjam Reino TÜASK Juunior / 1999
  Anna Karolin Sparta SK Avatud / 1987
  Evelin Aulik Reval Avatud 1982
  Maarja Öpik TÜASK M 1 / 1972
 + 84 kg (1) Agnes Rannaste Sparta SK  Avatud / 1984

 

MEHED (78)

Kaaluklass NIMI Klubi / asutus Vanuseklass / S.a.
– 53 kg (1) Gevin Pikani-Vanatua Märjamaa SK Noor / 2003
– 59 kg (1) Elmar Põldsalu Palmse M 4 / 1948
– 66 kg (4) Aleksander Vassiljev Märjamaa SK Noor / 2006
  Tony Lehtsalu Märjamaa SK Noor / 2003
  Maldis-Sveno Laur TKHK Juunior / 2000
  Kristo Kivioja TKHK  Avatud / 1990
– 74 kg (14) Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK Noor / 2002
  Markus Jago-Jaagu Märjamaa SK Noor / 2003
  Bruno Truuse TÜASK Noor / 2001
  Henri Rüga SK Jõusport Noor / 2002
  Dominic Taal Sparta SK Noor / 2002
  Karl Eilo Sparta SK Noor / 2001
  Andres Oja TÜASK Avatud / 1986
  Allan Nikopensius TÜASK Avatud / 1987
  Andrei Koplik RSKsPORTKUNDA Avatud / 1987
  Maiko Bortnik Sparta SK Avatud /1984
  Tauno Telvik Sparta SK Avatud /1986
  Vladimir Ossipov Sparta SK M 1 / 1972
  Ahti Prits Sparta SK M 2 / 1964
  Heino Maiste Märjamaa SK M 4 / 1949
– 83 kg (15) Aleks Pullerits Märjamaa SK Noor / 2004
   
Endry Metsmaa
Sparta SK  Noor / 2001
  Rauno Paja Sparta SK Noor / 2002
  Freddy Jakobson TÜASK Noor / 2001
  Kristo Ader Sparta SK Juunior / 1996
  Kert Pääbo Sparta SK Juunior / 1996
  Nils Erik Johannes Kiisler Tallinn Juunior / 1997
  Kermo Lukas TKHK Juunior / 2000
  Harri Olak TÜASK Avatud / 1992
  Marko Loogna Sparta SK Avatud / 1991
  Aimar Kuusnömm Sparta SK Avatud / 1990
  Rauno Kõlu Rakke Avatud / 1993
  Mati Kase Sparta SK Avatud / 1990
  Roland Desjatski Võru Avatud / 1988
  Silver Nahkur  Sparta SK M 1 / 1979
– 93 kg (14) Raien Karus Märjamaa SK Noor / 2001
  Kert-Osvald Mürk  Sparta SK Noor / 2001
  Gabriel Mälton TÜASK Noor / 2001
  Agris Reppo TÜASK Juunior / 1996
  Mark Kihu TÜASK Juunior / 2000
  Mihkel Ruut TÜASK Juunior / 1999
  Siim Sammalkivi TÜASK Avatud / 1987
  Rait Veski Sõmerpalu Avatud / 1983
  Arvo Kaljapulk Võru Avatud / 1982
  Artur Annimäe Rakvere Avatud / 1994
  Fred Nääs  Sparta SK Avatud / 1989
  Marko Tui Reval Avatud / 1984
  Margus Silbaum Sparta SK M 1 / 1976
  Assar Tallo SK Saarde M 1 / 1970
– 105 kg (13) Mikk Lehtoja  TÜASK Noor / 2003
  Henrik Ted Carl Erik Högstrom TKHK Noor / 2004
  Rainer Raiend TÜASK Juunior / 1998
  Patric Lomp TÜASK Juunior / 1998
  Alex-Edward Raus TÜASK Avatud / 1992
  Märten Osijärv Rapla Avatud / 1984
  Siim Salin Sparta SK Avatud / 1995
  Tõnis Holmberg Sparta SK Avatud / 1995
  Argo Erit Sparta SK Avatud / 1986
  Üllar Raidla Tartu Avatud / 1987
  Hjalmar Mäe Reval Avatud / 1980
  Tanel Buström SK Saarde M 1 / 1977
  Mihkel Laurits Märjamaa SK M 4 / 1944
– 120 kg (8) Mario Kang Rakvere Noor / 2001
  Tanel Saimre TÜASK Noor / 2001
  Kalle Meho Tartu Avatud / 1982
  Günther Siimenson TÜASK Avatud / 1989
  Kristjan Puusepp SK Saarde Avatud / 1993
  Andres Külaviir Reval M 1 / 1974
  Marek Vähi Sparta SK M 1 / 1976
  Risto Sappinen Sparta SK M 1 / 1976
+120 kg (8) Martin Kask  Rapla Avatud / 1987
  Siim Rast Reval Avatud / 1988
  Martin Vahtramäe Reval Avatud / 1993
  Henry Piralli Reval Avatud / 1992
  Gert Koovit Saarde SK M 1 / 1973
  Günter Koovit Saarde SK M 1 / 1973
  Kaido Leesmann Reval M 2 / 1969
  Igor Liivanurm Sparta SK M 2 / 1968

 

VÕISTKONNAD

NOORED (6): Sparta SK, TÜASK 1, TÜASK 2, MÄRJAMAA SK 1, MÄRJAMAA SK 2, SK Jõusport

JUUNIORID (3): Sparta SK, TÜASK 1, TÜASK 2

NAISED (3): Sparta SK, TÜASK, Reval SK

MEHED (5): Sparta 1, Sparta 2, Sparta 3, TÜASK, Reval SK