Eesti MV JÕUTÕSTMISES – registreeritud võistlejad

20. aprill 2019 Kilingi-Nõmmel

Võistlejaid (70)

Naised (10)

Kaalukategooria Nimi Klubi S.a. / Vanuseklass
 -52 kg ( 2) Eva Lille TÜASK 1980 / Avatud
  Gerlyn Mäepea Sparta SK 1993 / Avatud
 – 57 kg      
 -63 kg (5) Anete Treier TÜASK 2000 / Juunior
  Katri Karindi SK Reval-Sport 1996 / Juunior
  Reelika Rüütel SK Reval-Sport 1996 / Juunior
  Anne Laidla TÜASK 1993 / Avatud
  Marianna Bogdanova TÜASK 1983 / Avatud
 -72 kg (3) Merle Lessing TÜASK 2001 / Noor
  Eliise Mikomägi TÜASK 2003 / Noor
   Karmen Kaljula  Sparta SK 1994 / Avatud

 

Mehed (60)

Kaalukategooria Nimi Klubi S.a. / Vanuseklass
– 53 kg (2) Gevin Pikani-Vanatua Märjama SK 2003 / Noor
  Markus Maimets Märjamaa SK 2006 / Noor
– 59 kg (1)  Elmar Põldsalu Palmse 1948 / M 4
– 66 kg (2) Aleksander Vassiljev Märjamaa SK  2006 / Noor
  Maldis-Sveno Laur TKHK 2000 / Juunior
– 74 kg (12) Dominic Taal Sparta SK 2002 / Noor
  Kristjan Elhi Sparta SK 2001 / Noor
  Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2002 / Noor
  Bruno Truuse TÜASK 2001 / Noor
  Kermo Pärn TÜASK 1998 / Juunior
  Andres Oja TÜASK 1986 / Avatud
  Allan Nikopensius TÜASK 1987 / Avatud
  Alo Lille TÜASK 1980 / Avatud
  Karl Michael Valk SK Reval-Sport 1994 / Avatud
  Kristo Kivioja TKHK 1990 / Avatud
  Ahti Prits Sparta SK 1964 / M 2
  Heino Maiste Märjamaa SK 1949 / M 4
– 83 kg (9) Freddy Jakobson TÜASK 2001 / Noor
  Markus Jago-Jaagu Märjamaa SK 2003 / Noor
  Rainer Raiend TÜASK 1998 / Juunior
  Kermo Lukas TKHK 2000 / Juunior
  Harri Olak TÜASK 1992 / Avatud
  Roland Desjatski Võru 1988 / Avatud
  Ringo Vainlo SK Saarde 1995 / Avatud
  Fred Nääs Sparta SK 1989 / Avatud
  Kalev Teder Märjamaa SK 1948 / M 4
– 93 kg (14) Mikk Lehtoja TÜASK 2003 / Noor
  Ivar Salm Paide 2001 / Noor
  Raien Karus Märjamaa SK 2001 / Noor
  Mark Kihu TÜASK 2000 / Juunior
  Mihkel Ruut TÜASK 1999 / Juunior
  Agris Reppo TÜASK 1996 / Juunior
  Imre Paat TÜASK 1998 / Juunior
  Siim Sammalkivi TÜASK 1987 / Avatud
  Marko Mumm TÜASK 1988 / Avatud
  Mikk Manilets SK Saarde 1984 / Avatud
  Sulo Hipponen TKHK 1995 / Avatud
  Margus Silbaum Sparta SK 1976 / M 1
  Assar Tallo SK Saarde 1970 / M 1
  Endel Põldsalu Tartumaa 1955 / M 3
– 105 kg (8) Martin Oll Sparta SK 2003 / Noor
  Alex-Edward Raus TÜASK 1992 / Avatud
  Erkki Hirsnik TÜASK 1982 / Avatud
  Siim Salin Sparta SK 1995 / Avatud
  Jevgeni Jablokov SK Reval-Sport 1988 / Avatud
  Hjalmar Mäe SK Reval-Sport 1980 / Avatud
  Tarmo Pärna SK Reval-Sport 1978 / M 1
  Marek Keerand Sparta SK 1978 / M 1
– 120 kg (8) Tanel Saimre TÜASK 2001 / Noor
  Caspar Kõrgesaar TÜASK 1995 / Avatud
  Kristjan Puusepp SK Saarde 1993 / Avatud
  Mihkel Raadik Viljandi 1991 / Avatud
  Marek Keerand Sparta SK 1976 / M 1
  Sigmar Avald TKHK 1977 / M 1
  Gunnar Enkel Tallinn 1956 / M 3
  Mihkel Laurits Märjamaa SK 1944 / M 4
+ 120 kg (4) Siim Rast SK Reval-Sport 1988 / Avatud
  Günter Koovit  SK Saarde 1976 / M 1
  Kaido Leesmann SK Reval-Sport 1969 / M 2
  Igor Liivanurm Tallinn 1968 / M 2

VÕISTKONNAD (10):

NAISED (2): TÜASK, Sparata SK

NOORED (3): TÜASK, Märjamaa SK 1., Märjamaa SK 2

JUUNIORID (1): TÜASK

MEHED (4): TÜASK, SK Reval-Sport, SK Saarde, Sparta SK