Eesti MV klassikalises jõutõstmises 2018 – registreeritud võistlejad

Eesti MV klassikalises jõutõstmises 27.-28.10.2018 Tartus, TÜ Spordihoones, Ujula 4

LÕPLIKULT registreeritud võistlejad (92)

Naised (19):

Kaaluklass Eesnimi Perenimi Klubi Sünniaasta Vanuseklass
 – 57 kg (3) Johanna  Randmets KLSM 1996 Juunior
  Angela Lõvi Merisalu SK 1995 Juunior
  Kaisa Laurand Risti 1984 Avatud
 – 63 kg (7) Ornella Mundi Merisalu SK 2000 Noor
  Anete Treier TÜASK 2000 Noor
  Karoliine Holter Tartu 1996 Juunior
  Ave Tüür Sparta SK 1996 Juunior
  Reelika Rüütel SK Reval-Sport 1996 Juunior
  Katri Karindi SK Reval-Sport 1996 Juunior
  Anne Laidla TÜASK 1993 Avatud
 -72 kg (8) Eliise Mikomägi TÜASK 2003 Noor
  Johanna Harak TÜASK 2000 Noor
  Crisgel-Berit Poljakov Tartu vald 1999 Juunior
  Helena Veelmaa SKA 1995 Juunior
  Ingrid Ruus Merisalu 1980 Avatud
  Anni Kurik SKA 1992 Avatud
  Evelin Aulik SK Reval-Sport 1982 Avatud
  Kertu Rosenthal Tallinn 1994 Avatud
 + 84 kg (1) Karoliina Kase TÜASK 1992 Avatud

 

MEHED (73):

Kaaluklass Eesnimi Perenimi Klubi Sünniaasta Vanuseklass
– 53 kg (1) Ralf-Henri Marrandi Märjamaa SK 2001 Noor
– 59 kg (1) Elmar Põldsalu Palmse 1948 M 4
– 66 kg (4) Maldis-Sveno Laur TKHK 2000 Noor
  Juhan Soon KLSM 2001 Noor
  Kermo Pärn TÜASK 1998 Juunior
  Andres Oja TÜASK 1986 Avatud
– 74 kg (17) Jürgen Tamm Tallinn 2000 Noor
  Sten-Erik Viirmäe KLSM 2001 Noor
  Sten Rüütel KLSM 2000 Noor
  Markus Mürk TKHK 2001 Noor
  Markus Jago-Jaago Märjamaa SK 2003 Noor
  Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2002 Noor
  Joosep Kaljula SK Reval-Sport 2003 Noor
  Rainer Raiend TÜASK 1998 Juunior
  Sander Põhjala Merisalu SK 1998 Juunior
  Juhan Vals Merisalu SK 1996 Juunior
  Karl Michael Valk SK Reval-Sport 1994 Avatud
  Maiko Bortnik Sparta SK 1984 Avatud
  Andrei Koplik RSKsPORTKUNDA 1987 Avatud
  Kristo Kivioja TKHK 1990 Avatud
  Vladimir Ossipov Sparta SK 1972 M 1
  Ahti Prits Sparta SK 1964 M 2
  Heino Maiste Märjamaa SK 1949 M 3
– 83 kg (15) Kert-Osvald Mürk KLSM 2001 Noor
  Freddy Jakobson TÜASK 2001 Noor
  Kert-Rainis Kentel MerisaluSK 2000 Noor
  Martin Kivisikk Merisalu SK 2001 Noor
  Gabriel Mälton TÜASK 2001 Noor
  Taavi Kärner TÜASK 1997 Juunior
  Kert Pääbo Lihula 1996 Juunior
  Siim Luik-Arras Merisalu SK 1997 Juunior
  Marko Lind TKHK 1995 Juunior
  Kristo Ader Sparta SK 1996 Juunior
  Aimar Kuusnõmm Sparta SK 1990 Avatud
  Roland Desjatski Võru 1988 Avatud
  Mikk Manilets Saarde SK 1984 Avatud
  Harri Olak TÜASK 1992 Avatud
  Kalev Teder Märjamaa SK 1948 M 4
– 93 kg (16) Tauri Laur Merisalu SK 2000 Noor
  Mikk Lehtoja TÜASK 2003 Noor
  Karl Markus Lehtoja TÜASK 2000 Noor
  Mark Kihu TÜASK 2000 Noor
  Kaur Ülejõe Märjamaa SK 2000 Noor
  Tõnis Holmberg Sparta SK 1995 Juunior
  Ott Sagor KLSM 1999 Juunior
  Algar Urm TKHK 1995 Juunior
  Mihkel Ruut TÜASK 1999 Juunior
  Üllar Raidla Tartu 1987 Avatud
  Rait Veski Sõmerpalu 1983 Avatud
  Siim Sammalkivi TÜASK 1987 Avatud
  Jüri Lebedev TÜASK 1983 Avatud
  Tanel Buström Saarde SK 1977 M 1
  Assar Tallo Saarde SK 1970 M 1
  Endel Põldsalu Tartumaa 1955 M 3
-105 kg (8) Reigo Frei TKHK 2000 Noor
  Agris Reppo TÜASK 1996 Juunior
  Sulo Hipponen TKHK 1995 Juunior
  Günther Siimenson TÜASK 1989 Avatud
  Erkki Hirsnik TÜASK 1982 Avatud
  Kalle Meho Tartu 1982 Avatud
  Hjalmar Mäe SK Reval-Sport 1980 Avatud
  Mihkel Laurits Märjamaa SK 1944 M 4
-120 kg (7) Aivar Siska Merisalu 1997 Juunior
  Caspar Kõrgesaar TÜASK 1995 Juunior
  Lauri Baar SK Reval-Sport 1990 Avatud
  Andres Külaviir SK Reval-Sport 1973 M 1
  Vahur Mägi Tallinn 1974 M 1
  Marek Vähi Sparta SK 1977 M 1
  Sigmar Avald TKHK 1977 M 1
 +120 kg (4) Siim Rast SK Reval-Sport 1988 Avatud
  Henry Piralli SK Reval-Sport 1992 Avatud
   Gert Koovit Saarde SK 1973 M 1
   Günter Koovit Saarde SK 1976 M 1

 

Võistkonnad:

Naiskond (1): TÜASK

Noored (4): TKHK, KLSM, TÜASK, Märjamaa SK

Juuniorid (4): Sparta SK, Merisalu SK, TÜASK, TKHK

Mehed (4): Sparta SK, SK Reval-Sport, TÜASK, Saarde SK