Eesti MV klassikalises lamades surumises 2018 (Kunda) – registreeritud võistlejad

Eesti MV klassikalises lamades surumises  17.11.2018,  Kunda Spordikeskuses, Kasemäe tn 19

LÕPLIKULT REGISTREERITUD VÕISTLEJAD (99):

Naised (15)

Kaaluklass Eesnimi Perenimi Klubi Sünniaasta Vanuseklass
– 52 kg (1)  Eva Lille TÜASK 1980 Avatud
– 63 kg (6)  Anete Treier TÜASK 2000 Noor
  Karoliine Holter Tartu 1996 Juunior
  Ave Tüür Sparta SK 1996 Juunior
  Reelika Rüütel SK Reval-Sport 1996 Juunior
  Katri Karindi SK Reval-Sport 1996 Juunior
  Anne Laidla TÜASK 1993 Avatud
– 72 kg (6) Eliise Mikomägi TÜASK 2003 Noor
  Helena Veelmaa SKA 1995 Juunior
  Heidi Kärner SK Reval-Sport 1990 Avatud
  Evelin Aulik SK Reval-Sport 1982 Avatud
  Anna Mälk Haabersti SK 1990 Avatud
  Jelena Pipper Tallinn 1976 M 1
 – 84 kg (1) Johanna Harak TÜASK  2000 Noor
 + 84 kg (1) Kätlin Piirimäe Paide 1995 Juunior

 

MEHED (84)

Kaaluklass Eesnimi Perenimi Klubi Sünniaasta Vanuseklass
– 53 kg (1) Ralf-Henri Marrandi Märjamaa SK 2005 Noor
– 59 kg (1) Elmar Põldsalu Palmse 1948 M 4
– 66 kg (7) Maldis-Sveno Laur TKHK 2000 Noor
  Juhan Soon KLSM 2001 Noor
  Kermo Pärn TÜASK 1998 Juunior
  Andres Oja TÜASK 1986 Avatud
  Siim Jürgenstein KLSM 1993 Avatud
  Janek Luisk SK Reval-Sport 1980 Avatud
  Danil Pavljutsenko Sparta SK 1978 M 1
– 74 kg (18) Alan Rannat Tallinn 2000 Noor
  Alex Lepik Haabersti SK 2000 Noor
  Markus Jago-Jaagu Märjamaa SK 2003 Noor
  Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2002 Noor
  Lauri Raudla Haljala 2000 Noor
  Freddy Jakobson TÜASK 2001 Noor
  Joosep Kaljula SK Reval-Sport 2003 Noor
  Sten-Erik Viirmäe KLSM 2001 Noor
  Rainer Raiend TÜASK 1998 Juunior
  Steven Vislapu Türi 1996 Juunior
  Mihkel Mägi KLSM 1992 Avatud
  Andrei Koplik RSKsPORTKUNDA 1987 Avatud
  Karl Michael Valk SK Reval-Sport 1994 Avatud
  Alo Lille TÜASK 1980 Avatud
  Maiko Bortnik Sparta SK 1984 Avatud
  Kristo Kivioja TKHK 1990 Avatud
  Vladimir Ossipov Sparta SK 1972 M 1
  Heino Maiste Märjamaa SK 1949 M 3
– 83 kg (18) Taniel Tokar Reval-Sport SK 2000 Noor
  Keimo Reimets Pärnu-Jaagupi SK 2001 Noor
  Kermo Lukas TKHK 2000 Noor
  Sven-Eric Õunapuu Märjamaa SK 2002 Noor
  Kert-Osvald Mürk KLSM 2001 Noor
  Henry Metsmaa KLSM 2001 Noor
  Taavi Kärner TÜASK 1997 Juunior
  Kristo Erte Kiviõli 1998 Juunior
  Allan Nikopensius TÜASK 1987 Avatud
  Harri Olak TÜASK 1992 Avatud
  Margus Kärner TKHK 1993 Avatud
  Veiko Kärbla Võru 1982 Avatud
  Jüri Haud Rapla 1984 Avatud
  Tiit Saarma KLSM 1990 Avatud
  Alo Kauber KLSM 1989 Avatud
  Toomas Rooba KLSM 1972 M 1
  Mihkel Laas SK Reval-Sport 1954 M 3
  Kalev Teder Märjamaa SK 1949 M 4
– 93 kg (15) Rupert Erits Tallinn 2000 Noor
  Kuldar Vakker Rakvere 2000 Noor
  Mark Kihu TÜASK 2000 Noor
  Raien Karus Märjamaa SK 2001 Noor
  Karl Markus Lehtoja TÜASK 2000 Noor
  Mikk Lehtoja TÜASK 2003 Noor
  David Viineloo Türi 1995 Juunior
  Algar Urm TKHK 1995 Juunior
  Ott Sagor KLSM 1999 Juunior
  Rando Raudsepp Võru 1981 Avatud
  Steffen Tamm Haabersti SK 1986 Avatud
  Rait Veski Sõmerpalu 1983 Avatud
  Artur Annimäe Rakvere 1984 Avatud
  Andrei Vesterinen Tallinn 1984 Avatud
  Assar Tallo SK Saarde 1970 M 1
 – 105 kg (10) Mihkel Ruut TÜASK 1999 Juunior
  Grigori Tatarin Tartu 1979 Avatud
  Günther Siimenson TÜASK 1989 Avatud
  Kalle Meho Tartu 1982 Avatud
  Indrek Ulst Tartu 1985 Avatud
  Rene Kuusik Rakvere 1984 Avatud
  Hjalmar Mäe SK Reval-Sport 1980 Avatud
  Aivar Allas Rakvere 1966 M 2
  Kalev Martsepp SK Ringi 1959 M 2
  Mihkel Laurits Märjamaa SK 1944 M 4
– 120 kg (6) Leonid Ljutskevitš Sillamäe 1997 Juunior
  Caspar Kõrgesaar TÜASK 1995 Juunior
  Elar Kraav TÜASK 1987 Avatud
  Marek Vähi Sparta SK 1977 M 1
  Sigmar Avald TKHK 1977 M 1
  Heiki Käärid SK Reval-Sport 1967 M 2
+ 120 kg (8) Kert Piirimäe TÜASK 1997 Juunior
  Kristjan Puusepp SK Saarde 1993 Avatud
  Siim Rast SK Reval-Sport 1988 Avatud
  Lauri Baar SK Reval-Sport 1990 Avatud
  Kaido Leesmann SK Reval-Sport 1969 M 1
  Oliver Sillaots SK Reval-Sport 1978 M 1
  Günter Koovit SK Saarde 1976 M 1
  Raul Randmäe SK Reval-Sport 1948 M 4

 

Võistkonnad:

Noored (3):KLSM, TÜASK, Märjamaa SK

Mehed (4): Sparta SK, SK Reval-Sport I, TÜASK, KLSM