Eesti MV lamades surumises 2019 – registreeritud võistlejad

Registreeritud võistlejad: (79)

Naised: (12)

Kaalukategooria Nimi Spordiklubi/ asutus S.a. / vanuseklass
 – 52 kg (1) Gerlyn Mäepea Sparta SK 1993 / Avatud
 – 57 kg (1) Anete Treier TÜASK 2000 / Juunior
 – 63 kg (4) Ave Tüür Sparta SK 1996 / Juunior
  Katri Karindi SK Reval Sport 1996 / Juunior
  Reelika Rüütel SK Reval Sport 1996 / Juunior
  Anne Laidla TÜASK 1993 / Avatud
 – 72 kg (5) Eliise Mikomägi TÜASK 2003 / Noor
  Merle Lessing TÜASK 2001 / Noor
  Helena Veelmaa SKA 1995 / Avatud
  Heidi Kärner SK Reval Sport 1990 / Avatud
  Karmen Kaljula Sparta SK 1994 / Avatud
 – 84 kg (1) Jana Olak TÜASK 1966 / M 2

 

Mehed: (67)

Kaalukategooria Nimi Spordiklubi/ asutus S.a. / Vanuseklass
– 53 kg (2) Gevin Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2003 / Noor
  Markus Maimets Märjamaa SK 2006 / Noor
 – 59 kg (1) Richard Tuisk SK Reval Sport 1994 / Avatud
– 66 kg (3) Aleksander Vassiljev Märjamaa SK 2006 / Noor
  Maldis-Sveno Laur TKHK 2000 / Juunior
  Janek Luisk Reval SK 1980 / Avatud
 – 74 kg (12) Kristjan Elhi Sparta SK 2001 / Noor
  Joosep Kaljula SK Reval Sport 2003 / Noor
  Bruno Truuse TÜASK 2001 / Noor
  Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2002 / Noor
  Tanel Männisalu Rapla 1999 / Juunior
  Alex Lepik Haabersti SK 2000 / Juunior
  Kristo Kivioja TKHK 1990 / Avatud
  Karl Michael Valk SK Reval Sport 1994 / Avatud
  Andres Oja TÜASK 1986 / Avatud
  Allan Nikopensius TÜASK 1987 / Avatud
  Alo Lille TÜASK 1980 / Avatud
  Heino Maiste Märjamaa SK 1949 / M 4
– 83 kg (14) Freddy Jakobson TÜASK 2001 / Noor
  Sven-Eric Õunapuu Märjamaa SK 2002 / Noor
  Tarvo Heinroos  Rapla 1996 / Juunior
  Kuldar Vakker Rakvere 2000 / Juunior
  Kermo Lukas TKHK 2000 / Juunior
  Rainer Raiend TÜASK 1998 / Juunior
  Kristo Erte Kiviõli 1998 / Juunior
  Alo Kauber Saaremaa 1989 / Avatud
  Margus Kärner TKHK 1993 / Avatud
  Harri Olak TÜASK 1992 / Avatud
  Jürgen Leesmann SK Reval Sport 1994 / Avatud
  Jüri Haud Rapla 1984 / Avatud
  Fred Nääs Sparta SK 1989 / Avatud
  Kalev Teder Märjamaa SK 1948 / M 4
  – 93 kg (12) Martin Veližanin  Haabersti SK 2003/ Noor
  Mikk Lehtoja TÜASK 2003 / Noor
  Raien Karus Märjamaa SK 2001 / Noor
  Mark Kihu TÜASK 2000 / Juunior
  Taavi Kärner TÜASK 1997 / Juunior
  Marko Mumm TÜASK 1988 / Avatud
  Algar Urm TKHK 1995 / Avatud
  Steffen Tamm Haabersti SK 1986 / Avatud
  Marko Tui SK Reval Sport 1984 / Avatud
  Tanel Buström SK Saarde  1977 / M 1
  Margus Silbaum Sparta SK 1976 / M 1
  Kalju Abner Koeru 1965 / M 2
– 105 kg (13) Martin Oll Sparta SK 2003 / Noor
  Kaarel Kortel Mustjala 2002 / Noor
  Tõnis Holmberg Sparta SK 1995 / Avatud
  Siim Salin Sparta SK 1995 / Avatud
  Günther Siimenson TKHK 1989 / Avatud
  Raul Sisa SK Reval Sport 1980 / Avatud
  Hjalmar Mäe SK Reval Sport 1980 / Avatud
  Alex-Edward Raus TÜASK 1992 / Avatud
  Tõnu Vuks TÜASK 1973 / M 1
  Andres Külaviir SK Reval-Sport 1973 / M 1
  Marek Keerand Sparta SK 1978 / M 1
  Heiki Käärid SK Reval Sport 1967 / M 2
  Kalev Martsepp SK Ringi 1959 / M 3
 – 120 kg (6) Leonid Ljutskevits Sillamäe 1997 / Juunior
  Caspar Kõrgesaar TÜASK 1995 / Avatud
  Mihkel Raadik Viljandi  1991 / Avatud
  Tarmo Pärna SK Reval Sport 1978 / M 1
  Risto Sappinen Sparta SK 1976 / M 1
  Mihkel Laurits Märjamaa SK 1944 / M 4
+ 120 kg (4) Martin Vahtramäe SK Reval Sport 1993 / Avatud
  Günter Koovit  SK Saarde 1976 / M 1
  Kaido Leesmann SK Reval Sport 1969 / M2
  Raul Randmäe SK Reval Sport 1948 / M 4

Võistkonnad (10):

Naised (3): SK Reval Sport, TÜASK, Sparta SK

Noored (3): TÜASK, Märjamaa SK 1, Märjamaa SK 2

Juuniorid (1): TÜASK

Mehed (5): Sparta SK, TKHK, SK Reval Sport 1, SK Reval Sport 2, TÜASK