Eesti MV klassikalises jõutõstmises (noored, juuniorid, seeeniorid) 29.02.2020 – registreeritud võistlejad

Registreeritud võistlejad (63)

I GRUPP – Naised (15)

Kaalumine 8:00-9:30                                Võistluste algus 10:00

Kaalukategooria Nimi Klubi / asutus S.a.
NOORED (6)      
 – 52 kg (1) Janel Aan SK Jõusport 2004
 – 57 kg (1) Kadi-Kertu Elias SK Jõusport 2002
 – 63 kg (3) Paula Põldoja  TÜASK 2002
  Mariann Enok Märjamaa SK 2004
  Getlin Sosi  Merisalu SK 2004
 – 72 kg (1) Eliise Mikomägi TÜASK 2003
JUUNIORID (5)      
 – 63 kg (2) Ornella Mundi Merisalu SK 2000
  Catrin Kelly Reppo  TÜASK 2000
 – 72 kg (1) Mirjam Reino TÜASK 1999
 – 84 kg (1) Hanna Kristin Kivistik TÜASK 1999
 +84 kg (1) Ana-Lina Perk SK Jõusport 2001
SEENIORID (4)      
– 52 kg (1) Marju Vaagen TÜASK 1972
 – 72 kg (2) Kaire Elias SK Jõusport 1975
  Aljona Perk SK Jõusport 1976
 – 84 kg (1) Maarja Õpik TÜASK 1972

 

Mehed (48)

Võistlusklass Nimi Klubi / asutus S.a.
NOORED (20)  Kaalumine 8:00-9:30  Võistluste algus 10:00  
II GRUPP (8)
     
 – 53 kg (2) Sander Aan  SK Jõusport  2007
  Gevin Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2003
 – 59 kg (2) Tony Lehtsalu Märjamaa SK 2003
  Carl Sander Kägu Märjamaa SK 2003
 – 66 kg (1) Aleksander Vassiljev Märjamaa SK 2006
 – 74 kg (3) Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2002
  Henri Rüga SK Jõusport 2002
  Kuldar Vanda Rakvere 2002
III GRUPP (12)      
 – 83 kg (5) Ander Kildvee Merisalu SK 2006
  Dominic Taal Sparta SK 2002
  Kardo Ehamaa TKHK 2004
  Artur Köller SK Jõusport 2002
  Aleks Pullerits Märjamaa SK 2004
 – 93 kg (2) Sten Kenk TKHK 2003
  Markus Lodi TÜASK 2002
 – 105 kg (5) Mark Tšetšet Kohtla-Järve 2002
  Henrik Ted Carl Erik Högström TKHK 2004
  Mikk Lehtoja TÜASK 2003
  Raimo Markvard SK Jõusport 2004
  Kaarel Kolter Kuressaare 2002

JUUNIORID              I GRUPP (14)

 Kaalumine 14.00-15.30  Võistluste algus 16.00  
 – 66 kg (2) Andres Zerel  SK Saarde 1999
  Maario Karl TKHK 1998
 – 74 kg (2) Bruno Truuse TÜASK 2001
  Maldis-Sveno Laur TKHK 2000
 – 83 kg (4) Peeter Luga Jõgeva 2001
  Karl Eilo Sparta SK 2001
  Kermo Lukas TKHK 2000
  Freddy Jakobson TÜASK 2001
 – 93 kg (2) Mihkel Ruut TÜASK 1999
  Siim Luik-Arras Merisalu SK 1997
 – 105 kg (3) Mark Kihu TÜASK 2000
  Patrick Lomp TÜASK 1998
  Rainer Raiend TÜASK 1998
 – 120 kg (1) Tanel Saimre TÜASK 2001

SEENIORID             II GRUPP (14)

Kaalumine 14.00-15.30

 Võistluste algus 16.00

 
M 1 (6)      
 – 59 kg (1) Risto Popa Rakvere 1979
 – 83 kg (2) Alo Lille TÜASK 1980
  Silver Nahkur Sparta SK 1979
 – 105 kg (1) Tanel Bustrõm SK Saaarde 1977
 – 120 kg (1) Marek Vähi Sparta SK 1977
 +120 kg  (1) Günter Koovit SK Saaarde 1974
M 2 (4)      
 – 74 kg (1) Ahti Prits Sparta SK 1964
 – 93 kg (2) Assar Tallo SK Saaarde 1970
  Kalju Abner Sparta SK 1965
 – 105 kg (1) Kalev Kotto Rapla 1964
M 3 – 120 kg (1) Kalev Martsepp SK Ringi 1959
M 4 (3)      
 – 66 kg (1) Elmar Põldsalu Palmse 1948
 – 83 kg (1) Kalev Teder Märjamaa SK 1948
 – 120 kg (1) Mihkel Laurits Märjamaa SK 1944

VÕISTKONNAD

NOORED (5): TÜASK, SK Jõusport 1, SK Jõusport 2, Märjamaa SK 1, Märjamaa SK 2

JUUNIORID (3): TÜASK 1, TÜASK 2, TÜASK 3