Jõustruktuuride AV klassikalises jõutõstmises 2016 – tulemused

          Lamades Jõu- Kogu- ABS Wilksi
  NAISED Kaal Kollektiiv Kükk surumine tõmme summa koht punktid
1. Karin Mikk 87 71,10 Põhja prefektuur 130,0 70,0 155,0 355,0 1 349,43
2. Elerin Vunder 92 50,65 Vanglateenistus 75,0 55,0 125,0 255,0 2 324,37
3. Katerin Hovi 92 74,90 Lõuna prefektuur 85,0 55,0 115,0 255,0 3 242,61
4. Anna Romanenko 85 88,65 Vanglateenistus 80,0 45,0 112,5 237,5 4 206,53
  MEHED                
  Kuni 74 kg                
1. Rain Saar 85 72,95 Lääne prefektuur 152,5 125,0 207,5 485,0 9 352,47
2. Marten Lopp 97 67,75 Kaitseliit 152,5 105,0 182,5 440,0 11 338,25
3. Jaanus Kääp 88 73,10 Kaitseliit 135,0 105,0 160,0 400,0 17 290,24
4. Edgart Jazõkov 72,75 Idaprefektuur 100,0 105,0 140,0 345,0 21 251,21
5. Juhan Soon 01 55,70 Kaitseliit 107,5 55,0 110,0 272,5 22 249,39
diskv. Ott Sagor 99 73,65 Kaitseliit 135,0 0,0 190,0 325,0 23 234,57
  Kuni 83 kg                
1. Reio Moorast 85 79,15 Vanglateenistus 135,0 105,0 160,0 400,0 20 274,94
2. Kaido Raidla 63 82,45 Lõuna prefektuur 70,0 65,0 105,0 240,0 24 160,84
  Kuni 93 kg                
1. Kalev Arbus 90 91,90 Vanglateenistus 205,0 135,0 230,0 570,0 8 360,13
2. Jaano Saar 90 91,60 Vanglateenistus 200,0 130,0 210,0 540,0 10 341,71
3. Tanel Talts 73 90,10 Lääne prefektuur 160,0 115,0 250,0 525,0 12 334,95
4. Kaarel Kaldvee 94 90,80 SKA justiitskolledž 150,0 140,0 205,0 495,0 13 314,62
5. Joosep Soon 97 92,75 Kaitseliit 165,0 125,0 190,0 480,0 16 301,92
  Kuni 105 kg                
1. Alex-Edward Raus 92 98,60 Vanglateenistus 300,0 190,0 290,0 780,0 1 477,44
2. Aivar Zarubin 71 104,30 Keskkriminaalpolitsei 230,0 155,0 285,0 670,0 3 401,33
3. Kalle Meho 82 101,45 Vanglateenistus 195,0 160,0 250,0 605,0 7 366,12
  Kuni 120 kg                
1. Marek Vähi 77 118,55 Põhja prefektuur 287,5 197,5 302,5 787,5 2 454,03
2. Sergei Petrov 85 111,30 Päästeamet 220,0 175,0 255,0 650,0 5 381,16
3. Karel Artus 86 107,60 Keskkriminaalpolitsei 235,0 152,5 245,0 632,5 6 374,82
4. Aleks Kool 115,45 Vanglateenistus 182,5 145,0 210,0 537,5 14 311,99
5. Andrus Golberg 92 112,80 SKA 172,5 110,0 200,0 482,5 19 281,83
  Üle 120 kg                
1. Remi Koosa 75 122,30 Lõuna prefektuur 245,0 150,0 277,5 672,5 4 385,01
2. Tarmo Loim 82 140,10 Lõuna prefektuur 185,0 150,0 210,0 545,0 15 304,49
3. Märt Männik 64 127,00 Põhja prefektuur 170,0 110,0 220,0 500,0 18 284,05
Võistluste asukoht: