Tartumaa koolinoorte ja Eesti üliõpilaste MV lamades surumises toimuvad 9.novembril. Registreeritud osalejad.

NB! Võistlused toimuvad reedel, 9.novembril! (Seoses Kõrveküla Spordihalli renoveerimistööde hilinemisega.)

Registreeritud võistlejad: (48)

Tütarlapsed (8)

Kategooria Eesnimi Perenimi Kool S.a./võistlusklass
 – 63 kg (4) Catrin Kelly Reppo Lühte ÜG 2000 / Noor
  Ornella Mundi TTG 2000/ Noor
  Anete Treier JPG 2000/Noor
  Karoliine Holter 1996/Juunior
 + 63 kg (4) Johanna Arak JPG 2000/ Noor
  Eliise Mikomägi TKK 2003/Noor
  Helena Veelmaa SKA 1995
  Kristel Loorits 1997/Juunior

 

Noormehed (40):

Kategooria Eesnimi Perenimi Kool S.a./ võistlusklass
-53 kg (1) Sander Aan Elva G 2007/Noor
 -59 kg        
-66 kg (4) Aleks Kolpakov Nõo RG 2000/Noor
  Tõnis Kõiv Nõo RG 2002/Noor
  Ander Pavlov Elva G 2004 /Noor
  Maldis-Sveno Laur TKHK 2000/Noor
-74 kg (9) Venno Uffert Nõo RG 2000/Noor
  Heigo Tornik Nõo RG 2001/Noor
  Bruno Truuse JPG 2001/Noor
  Rainer Raiend TKHK 1998/Juunior
   Ott Asi Taltech Tartu kolledž   1996/ Juunior
  Sander Põhjala Taltech 1998/Juunior
  Amor Loune SKA 1996
  Talis Lisakov SKA 1996
  Karl Michael Valk TTK 1994
– 83 kg (9) Martin Kivisikk Nõo RG 2001/Noor
  Freddy Jakobson JPG 2001/Noor
  Gabriel Mälton JPG 2001/Noor
  Markus Lodi TTG 2001/Noor
   Kristo Erte Taltech 1998
  Aleks Marten Alatare Taltech Tartu kolledž 1997 /Juunior
  Artur Anderson 1997/Juunior
  Siim Paapsi 1995/ Juunior
  Imre Paat SKA 1998
– 93 kg (10) Tauri Laur TKHK/Merisalu SK 2000 / Noor
  Raimo Markvard Elva G 2004/Noor
  Mark Kihu TTG 2000/Noor
  Karl Markus Lehtoja JPG 2000/Noor
  Mikk Lehtoja TKLK 2003/Noor
  Mihkel Ruut 1999/Juunior
  Agris Reppo Taltech Tartu Kolledz 1996/ Juunior
  Artur Annimäe 1995
  Hendrik Reinula EMÜ 1996 / Juunior
  Rando Raudsepp Võru v.a. 1981
-105 kg (5) Rasmus Saal Taltech Tartu Kolledz 1996/ Juunior
  Deimon Meitus Taltech Tartu Kolledz 1996/ Juunior
  Allan Rasva SKA 1996 / Juunior
  Patrick Lomp 1998/Juunior
  Danno Nool EMÜ 1996/ Juunior
+105 g (2) Leonid Ljutskevitš Taltech Juunior
  Caspar Kõrgesaar TÜASK 1995/ Juunior